Aktuality • Tlačové správy • Upozornenia • …

Hlasujte za múzeum!

15.12.2017 12:32

Múzeum TANAPu (autor: pet) Tatranská Lomnica (15. decembra 2017) – Múzeum TANAP-u v Tatranskej Lomnici, ktoré si tento rok pripomína 60. výročie svojho založenia, sa uchádza o ocenenie v ankete Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja za rok 2017 v kategórii NAJ kultúrno-náučné zariadenie. O víťazovi rozhodne verejnosť. Hlasovanie len včera prostredníctvom svojej webstránky spustila Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska.

Poslaním ankety je poukázať na kvality osobností, zariadení, zamestnancov a produktov v cestovnom ruchu na severovýchode Slovenska. Ocenenie má vyzdvihnúť pozitívne aktivity a služby prispievajúce k zvyšovaniu úrovne cestovného ruchu v Prešovskom kraji, nominácie v jednotlivých kategóriách – NAJ kultúrno-náučné zariadenie, NAJ informačné zariadenie, NAJ ubytovacie zariadenie, NAJ reštaurácia, NAJ kaviareň, bar, čajovňa, NAJ zamestnanec, NAJ produkt – mohla organizátorom súťaže zasielať široká verejnosť v priebehu novembra.

Každý, kto sa chce do ankety zapojiť, môže zahlasovať za svojho favorita až do 14. januára 2018 na www.severovychod.sk, kde sú zverejnené aj podrobnosti o aktuálnom ročníku súťaže. Výsledky jej organizátori vyhlásia počas veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour, ktorý bude koncom januára v bratislavskej Inchebe, kde už tradične nebudú chýbať ani Štátne lesy TANAP-u.