Aktuality • Tlačové správy • Upozornenia • …

Štátne lesy TANAP-u opäť na veľtrhu ITF Slovakiatour

25.01.2019 09:11

ITF (autor: red.) Tatranská Lomnica (25. januára 2019) – Aj tento rok majú Štátne lesy TANAP-u svoje zastúpenie na veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour, ktorý odštartoval včera v bratislavskej Incheba EXPO aréne.

Svoj výstavný priestor majú rovnako ako po minulé roky v expozícii Prešovského kraja. „Prostredníctvom informačných brožúrok a letákov sa snažíme návštevníkom priblížiť predovšetkým ponuku voľnočasových aktivít v Tatrách, ale aj činnosť Štátnych lesov TANAP-u, ktoré sú okrem iného aj správcom turistickej a informačnej siete na území Tatranského národného parku,“ konkretizoval Igor Stavný zo Štátnych lesov TANAP-u.

Na pulte záujemcovia nájdu brožúrky o Expozícii tatranskej prírody a Múzeu TANAP-u v Tatranskej Lomnici, ktoré prevádzkujú Štátne lesy TANAP-u, či informačné materiály o náučných a bezbariérových chodníkoch nachádzajúcich sa na území Tatranského národného parku. Nechýba ani časopis TATRY – dvojmesačník o krásach tatranskej prírody, jej ochrane, starostlivosti o lesné ekosystémy, turistike, športe a cestovnom ruchu v TANAP-e, ktorý vychádza už od roku 1962.